top of page
Vyhledat

Jak si naplno užít zamilování a nezbláznit se z toho.

Aktualizováno: 24. 4.

Každý z nás chce být zamilovaný. Bláznivě. Tolik po tom toužíme. Chceme zase zažít ten pocit, kdy jsme MIMO. Nekontrolovaně se smějeme. Děláme věci, které nedávají smysl. Děláme to, co jsme předtím nikdy nedělali. Vidíme svět jinak. Zářivě. My záříme. Neustále nám unikají myšlenky jinam. Máme různé ideální představy o NĚM/NÍ.

Jak to ale zvládnout v běžném světě? Ano, máme stále nějaké povinnosti a denní závazky.

Máte plno energie a lítáte sem a tam? Využijte toho naplno! Jak?

Velkou část té radosti směřujte do svých aktivit. Snů, cílů. Do sebe. Tím rozdmýcháváte ještě více energie a lásky, která se Vám vrátí stokrát zpátky. Jak být přitažlivější pro své okolí? Zvyšte si své "vibrace" - My life in EU


směřujte vaši energii zároveň do vaší lásky.

Dělejte to, co Vám i jemu/jí dělá radost. Užívejte si každý okamžik naplno. Každý moment je jen jeden. Už se nikdy nevrátí. Dovolte si vše prožít každou Vaší buňkou, jakobyste se nemohli zklamat.


LÁSKA je dar. Buďte vděční, že něco takového můžete zažít. I kdyby přišlo zklamání. Každý vztah/ láska nás má posunout dál v našem vývoji. Je to, to nejlepší pro nás. Nebojme se cítit NAPLNO. I bolest.

ALE, zároveň nezapomínejte na sebe. To je klíč k dlouhodobému štěstí.

Promyslete si jaké návyky byste chtěli do svého života zařadit. Co Vám navodí lepší pocit? Pravidelné cvičení, psaní deníku, pití více vody nebo lekce tance? Přípomínejte si, že to děláte hlavně kvůli tomu, že se máte rádi!

Jste kreativní, jak nikdy?

Zamyslete se nad tím, co chcete tak dlouho udělat, ale neudělali jste to. PROČ? Teď je ten správný čas. Napište si to na velký kus papíru nebo namalujte. Představte si to živě. Jděte do toho naplno. Když jsme zamilovaní jsme více ve spojení se sebou. Intenzivněji prožíváme všechno kolem nás.

Nemůžete se vůbec soustředit?

Sepište si TO DO list. Vyberte především věci, které jsou opravdu důležité a urgentní. Vybírejte tak, abyste měli ze sebe na konci dne dobrý pocit a „klidný“ spánek.

A teď zásadní záměr.

Jakmile uděláte vše, co jste si sepsali. Stanovte si přesný čas, např. od 19:00 máme naprosto volný prostor. Už nic nemusíme, můžeme se věnovat jen sobě a svým myšlenkám. Je nám jasné, že i během dne Vám Vaše mysl uteče jinam. K NĚMU/NÍ. Ale jde o to, abychom si dovolili naplno „snít“ a to bez výčitek. Právě proto si stanovujeme přesný čas. Dá nám to alespoň trochu systém/řád a zároveň si dovolíme cítit volnost a přirozeně být.FOTO - Pinterest


0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page