top of page

Jak vyřešit svůj zdravotní problém pomocí zahojení své duše.

Aktualizováno: 23. 3. 2023


Někdy nás dlouhodobě bolí srdce. Když bolí duše, tak začne bolet i tělo. Tyto dvě věci jsou jako spojité nádoby. Nedají se zkrátka oddělit. Pokud chcete uzdravit svoje tělo. Uzdravte nejprve svoji duši. Špatné zdraví je velké varování, že bychom měli něco změnit. Proč jsme často nemocní? Jak je na tom naše psychika?

Vezmeme to postupně.Jak jste na tom ve vztahu sami k sobě?

Právě ve zdraví se často promítá vztah sám k sobě. Jak se vnímáme. Jak se k sobě chováme. Co dovolíme druhým. Umíme si stanovit svoje hranice?

Hodně klíčovou věcí je, zda umíme být osamotě. Jakmile vše utichne. Napovrch začne vysvítat, to co nás nejvíce trápí. Čemu se snažíme nedávat pozornost. Utíkat.

Pokud máte toxický vztah k sobě. Vaše zdraví Vám to bude vždy zrcadlit.

Něco mě ve vztahu trápí, jak zjistím, co to je?

Je něco, co byste chtěli svému partnerovi říci? Soustřeďte se na svoje pocity, když spolu trávíte čas. Více Vám to energii dává nebo naopak ubírá?

Další krok - zpracování svých vzorců. Co mi na partnerovi nejvíce vadí? Proč mi to tolik vadí nebo koho mi to připomíná?

Zároveň je potřeba si zvědomit, zda dlouhodobě nepůjdeme sami proti sobě, pokud v tomto vztahu setrváváme. Klíčová věc, upřímně si odpovědět, zda zůstáváme z mysli nebo ze srdce.

Jak nemít strach a dělat to po čem doopravdy toužím.

Milujete to, co děláte?... Nebo máte strach? Přesvědčení, že musíte zůstat, protože přece nemůžete dělat to, co milujete a zároveň vydělávat peníze. Poznali jste se? Samozřejmě tyto změny je potřeba dělat postupně a vybalancovat „hlavu“ a srdce. Začala bych u našeho nastavení mysli, které se nám začne postupně ukazovat i v realitě.

Může moje rodina mít něco společného s mým zdravím?

Máme nějaké nevyřešené vztahy? Křivdy? Co Vaše dětství. Ano, toto jsou další spojité nádoby. Vaše dětství se rovná vztah k sobě a to se rovná pevné zdraví.


Jak se uzdravit.

Rozepište si tyto 4 životní oblasti a zaměřte se na to, jak se v nich cítíte. Potřebujeme se zaměřit na všechny negativní pocity, emoce.


Pusťte si nějakou hudbu, co máte rádi.

Nejlépe bez textu, aby to nenarušovalo Vaše myšlenky. Začněte psát, na papír nebo do Wordu. Jednoduše pište, úplně cokoliv, co Vás napadá. Bez vnitřní kontroly. Vypište se z toho. Tak dostanete odpovědi z Vašeho podvědomí, ne mysli.

Tohle Vám pomůže dostat všechny potlačené emoce a myšlenky. Otevřete tím svůj vnitřní svět. Přesně to potřebujeme.


Potom si sepište, jaké kroky můžete dělat v realitě ke změně.

Občas jsou i věci, které nemůžeme ovlivnit, proto musíme pracovat na jejich PŘIJETÍ.


Pokud se cítíte, že to sami nezvládnete. Nebojte se kontaktovat nějakého terapeuta.

Vždy dejte na svůj pocit. Je podstatné, abyste se cítili bezpečně sdělit svoje nejniternější věci.
0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page